Cilësi Superiore
23Vite përvojë, cilësi superiore
Stërvitje të reja për një përvojë të paparë
Stërvitje të reja për një përvojë të paparë
Mjete të shkëlqyera prerëse industriale
Mjete të shkëlqyera prerëse industriale
Shumëllojshmëri kategorish, vetëm për inovacion
Shumëllojshmëri kategorish, vetëm për inovacion
Përtej kufijve, një hap përpara
Përtej kufijve, një hap përpara
X
 • 1999

  Viti i themelimit

 • 30000

  Numri i Konsumatorëve

 • 500

  Projektet

Koocut

Rreth NE

KOOCUT Cutting Technology (Sichuan) Co., Ltd. është themeluar në 21 dhjetor 2018. Është investuar 9.4 milion USD Kapitali i regjistruar dhe investimi total i vlerësuar 23.5 milion USD.nga Sichuan Hero Woodworking New Technology Co., Ltd. (i quajtur edhe HEROTOOLS i cili është themeluar në vitin 1999) dhe partneri i Tajvanit.KOOCUT ndodhet në provincën Sichuan të Parkut Industrial Cross-Strait të Distriktit të Ri Tianfu.Sipërfaqja e përgjithshme e kompanisë së re KOOCUT është rreth 30000 metra katrorë, dhe sipërfaqja e parë e ndërtimit është 24000 metra katrorë.

Lexo më shumëmore_icon

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve

ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

hetim

PSE NA ZGJODHET NE

 • Trup prej çeliku premium
 • Brazing sanduiç UMICORE
 • CERATIZIT karabit
 • prod3
 • prod5
 • prod1
 • Trup prej çeliku premium

  Në KOOCUTTOOLS, ne e dimë se veglat me cilësi të lartë vijnë vetëm nga lëndë të para premium.Trupi prej çeliku është zemra e tehut, në KOOCUTTOOLS zgjidhni Gjermaninë Thyssenkrupp 75CR1, performanca e jashtëzakonshme në lodhjen e rezistencës e bën funksionimin më të qëndrueshëm dhe e bën efektin dhe qëndrueshmërinë më të mirë të prerjes.

 • Brazing sanduiç UMICORE

  Ne përdorim brazimin e sanduiçit UMICORE.Automatizimi i saldimit me një përbërje speciale "sanduiç" për brumosje argjendi-bakër-argjendi jep rezultate të shkëlqyera dhe zvogëlon shanset e saldimeve të dështuara.Për më tepër, ky kombinim i metaleve është kritik gjatë ngjitjes, sepse ndërsa trupi i çelikut dhe dhëmbët me majë karabit nxehen dhe ftohen.Ato zgjerohen dhe tkurren me ritme të ndryshme.Shtresa e bakrit vepron si një tampon dhe e mban karabitin nga plasaritja gjatë tkurrjes së ftohjes.

 • CERATIZIT karabit

  Ne përdorim karabit CERATIZIT origjinal LUXEMBURG, HRA 95. Forca e këputjes tërthore arrin në 2400Pa dhe përmirëson rezistencën e karabitit ndaj korrozionit dhe oksidimit.Qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e lartë e karabit është më e mirë për dërrasat e grimcave, MDF, prerjen.Jetëgjatësia është më shumë se 30% krahasuar me tehun e zakonshëm të sharrës së klasës industriale.Ne marrim autoritetin CERATIZIT duke përdorur LOGO origjinale në tehun e sharrës dhe paketimin.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni.